fbpx
Domov > POMOHLI SME > POMOC NEMOCNICI (UNM) > Obláčik 2022

Opäť sme sa vrátili pomôcť UNM. Na Kliniku detí a dorastu sa vraciame radi. Práve toto prostredie by podľa nás malo byť pekné, príjemné a útulné, aby sa tu detskí pacienti cítili komfortne.
Na jar 2022 sme pomohli s rekonštrukciou priestorov a v máji 2022 sme sa s radosťou zúčastnili slávnostného odovzdávania zrekonštruovaných priestorov v UNM na Oddelení dojčiat a batoliat na Klinike detí a dorastu. Na rekonštrukcii sme sa podieľali spoločne neziskovou organizáciou Ronald McDonald House Charities, n.o. Slovensko (RMHC), ktorej zakladateľom a hlavným partnerom je spoločnosť McDonald’s nadáciou spoločnosti McDonald´s.
Naše občianske združenie pomohlo finančne sumou 6500 Eur, z ktorej boli zakúpené prebaľovacie pulty, vaničky na kúpanie, nové skrinky, nočné stolíky, lampy , nový nábytok atď.
Veríme, že priestory sa malým pacientom a ich rodičom páčia. Naším cieľom je pretvárať prostredie a zvyšovať komfort hospitalizovaným deťom a ich rodičom tak, aby aj prostredie pozitívne vplývalo na liečbu malých pacientov.